Teknoloji

2. Monster Pusat Clutch Gamepad Yüzde 50 İndirim!

Son yıllarda sadece bir bilgisayar üreticisi olmanın ötesine geçen Monster, oyuncu aksesuarları ile de piyasada yerini almıştır. Monster’ın aksesuarları arasında özellikle oyun monitörleri, fare, kulaklık ve klavye gibi eserler bulunuyor. Gamepad isteyen oyuncular içinİyi haberler de var.

Monster, Pusat Clutch Gamepad modelleri için Dünya Kupası’na özel bir kampanya başlattı. Kampanya ile oyuncular Pusat Clutch Gamepad satın alabilirler. ikinci Gamepad%50 indirimle satın alma şansına sahip olacaksınız.

Monster Pusat Clutch Gamepad ne sunuyor?

Monster Pusat Clutch Gamepad, taşınabilir cihazlardan bilgisayarlara, televizyonlardan Nintendo Switch’e kadar pek çok platformda kullanılabiliyor. Gamepad herhangi bir sürücü kurulumuna ihtiyaç duymadan kablolu veya kablosuz olarak cihazınıza bağlanabilir, tak ve çalıştır özelliklikullanılabilir.

Yeşil ve siyah renk seçenekleri bulunan Gamepad, 700 mAh dahili şarj edilebilir bataryası ile ortalama 12 saat çalışma süresi sunuyor. Ancak gamepad, PC ve Switch için ve yalnızca Switch için kullanılabilen bir titreşim sensörüne sahiptir. hareket sensörübulunur.

%50 indirimli Monster Pusat Clutch Gamepad kampanyasından nasıl faydalanılır?

Monster’ın %50 indirimli ikinci Gamepad kampanyası, yalnızca Monster Notebook’un web sitesinden veya mağazalarından yapılan satın alımlar için geçerlidir. geçerli olacaktır. Yani e-ticaret sitelerindeki pazar yerlerinde bu kampanya geçerli olmayacaktır.

Teklif, 20 Aralık 2022’ye kadar a kadar sürecek. İndirimli olarak satın alınabilen Gamepad’lerin stoklarla sınırlı olduğunu belirtelim. Kampanya sayfasına bu temaya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu