Haber

Davutoğlu: Afyonkarahisar’dan 4 milletvekili istedi

Afyon Kent Haberleri / AFYONKARAHİSAR (İGFA) –Geleceğin Partisi Genel Başkanı ve Millet İttifakı Başkan Yardımcısı adayı Ahmet Davutoğlu, İzmir mitingi öncesi merhum Afyonkarahisarlı iş adamı ve kuyumcu Hacı Nurettin Güzelbey’in ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Ziyaretin ardından Afyon NG Otel’de dinlenen Davutoğlu, basın mensuplarıyla sohbet etmek için bir merkeze geldi.

Toplantıya Millet İttifakı İl Başkanları ile CHP ve UYGUN Partisi milletvekilleri de katıldı.

AFYONKARAHİSAR’DAN 4 MEP İSTİYORUM

Davutoğlu, Afyonkarahisar’daki milli ittifakın illerin liderlerinin uyum ve uyum içinde olması nedeniyle keyifli geçtiğine değinerek, Afyonkarahisar’dan 4 milletvekili istedi.

Ahmet Davutoğlu’nun konuşmalarından öne çıkanlar şöyle:

Kaybedeceğini bilenler, insanın en tehlikeli olduğu an, gücünü kaybettiği andır. Bu hikayenin bittiğini biliyorlar, gidecekler. Davutoğlu burada yaptığı açıklamada, siyasi ahlak yasasının başbakana mal olduğunu ve 14 Mayıs’ta Türkiye’de yeni bir iklimin yaşanacağını söyledi. Ayrıca Cumhur İttifakı’nın perde arkasında tartıştığı şeyin belirsiz bir kirli ittifak olduğunu da belirtti.

Davutoğlu, seçimlerde başarılı olacaklarına inandığını vurgulayarak, “Kimse karamsar olmasın” dedi.

Ahmet Davutoğlu, basın toplantısına katılan Millet İttifakı İl Başkanları, milletvekili adayları, parti teşkilatları ve gazetecilere teşekkür ederek, İzmir Mitingi için otelden ayrıldı.

habermaden.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu