Yaşam

MasterChef Türkiye All Star’da yarışmaya veda eden isim Mert oldu.

Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu’nun jüri üyeliği yaptığı dün akşam yayınlanan MasterChef Türkiye All Star bölümünde Mert, Eda, Çağatay, Barış, Barbaros, Eray ve Sefa arasında eleme heyecanı yaşandı. . İki etaptan oluşan eleme oyununun sonunda Mert, yarışmaya veda etti.

KARŞILAŞTIRMALI OLARAK DENEDİLER

Eleme oyununun ilk versiyonunda yarışmacılar, şeflerin verdiği kabuğu çıkarılmış tanelerle en lezzetli ve yaratıcı yemeği yapmaya başladı. Birinci tipte başarılı olan Eray, Sefa ve Barış yarışmaya devam ederken, ikinci yarışta Eda, Barbaros, Mert ve Çağatay kaldı. 4 argümanlı yarışmacı, ikinci oyunda Danilo Zanna’nın “Girit kabak ve kremalı risotto” tanımını yaptı. Tadımlar sonunda en başarısız yemeği yapan Mert, MasterChef All Star hayallerine veda etti.

MERT: HEM RUH HEM FİZİK OLARAK YORULDUM

Elendiğini duyunca duygulanan Mert, “Yarışmadan önce hep seyahat halindeydim ve biraz dinlenmek istiyorum. Buraya geldiğimde daha iyi performans gösteririm diye düşündüm, bu yüzden üzüldüm.” .Hem zihnen hem bedenen çok yoruldum.Son 5 haftadır pek iyi değildim.Ekibinize ve emeğinize sağlık.Burada yediğim yemeklerle sizleri gülümsetemedim ama evimde inşallah güldüreceğim.”

habersavur.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu