Haber

Serbest güreş turnuvasına Düzce damgası

Düzce Belediyesi Spor Akademi sporcuları Kocaeli’de düzenlenen Hasan Gemici Serbest Güreş Turnuvası’ndan 3 madalya ile döndüler. 48 kiloda Göktuğ Akbal’ın şampiyon olduğu turnuvada Onur Gezer ikinci, 41 kiloda Ensar Demirbayraklı ise bronz madalyanın sahibi oldu.

Düzce Belediyesi Spor Akademisi, sporcuları ile katıldığı turnuvalarda başarılara imza atmaya devam ediyor. Akademinin güreş sporcuları Kocaeli’de düzenlenen Hasan Gemici Özgür Güreş turnuvasına damgasını vurdu. Düzce Belediyesi spor ve sporcu kenti olma yolunda değerli adımlar atarken, spor akademisi bünyesinde farklı branşlarda başarılı sonuçlarla ‘Spor Kenti Düzce’ye öncülük ediyor.

Sporcuların gelişimi açısından değerli bir turnuva olarak görülen ve 17 ilden 350 sporcunun mücadele ettiği Kocaeli Hasan Gemici Serbest Güreş Turnuvası’na Spor Akademisi bünyesinde görev yapan güreş sporcuları, 11 sporcu ve 2 antrenör ile katıldı.

Müsabakalar sonunda 48 kiloda mindere çıkan Göktuğ Akbal 1. olurken, Onur Gezer 2., 41 kiloda Ensar Demirbayraklı büyük başarı gösterdi. – DÜZCE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu