Haber

Burdur TOKİ çekilişini canlı İZLE! 2 Şubat TOKİ TV Burdur çekilişi İZLE! Burdur TOKİ çekilişi Full HD CANLI izleme linki!

Burdur TOKİ çekilişi canlı arama 2 Şubat’ta yapılacak çekiliş iller arasında yer aldığı için arama motorlarında sıkça aranıyor. Projenin Burdur ayağı TOKİ sosyal kapsamında başvuru yapan kişiler tarafından da sıklıkla takip ediliyor. konut projesi. İşte Burdur TOKİ çekilişi, CANLI İZLE! 2 Şubat TOKİ TV Burdur çekilişi İZLE! Burdur TOKİ çekilişi Full HD CANLI izleme linki!

BURDUR TOKİ ÇEKİLİŞİ CANLI İZLE

TOKİ toplu konut projesi kapsamında gerçekleştirilecek olan projenin Burdur çekilişini izlemek için Burdur TOKİ çekilişi canlı izle linkine ulaşabilir, yayını canlı izleyebilirsiniz, “Burdur TOKİ çekilişi canlı izle linki” ile birlikte ” aşağıda.

BURDUR TOKİ ÇEKİLİŞİ CANLI İZLE LİNK

2023 MUĞLA TOKİ KURA SONUÇLARI NASIL ÖĞRENİLİR?

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, “Şırnak ve Ardahan illerinde ilk çekilişimizi 7 Kasım Pazartesi günü başlatıyoruz. Hayırlı olsun.” sözleriyle tarihi sürecin başladığını duyurdu. TOKİ Şırnak toplu konut düzenlemesi tamamlandı. TOKİ çekiliş sonuçları Toplu Konut İdaresi’nin internet sitesinden ve e-Devlet’ten sorgulanabiliyor.

idil-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu